Opis

Obiekt całoroczny, w centrum miasta, 150 m od Klasztoru na Jasnej Górze, w pobliżu Kościoła św. Barbary z cudownym źródełkiem. Pokoje z łazienkami standardowo urządzone. W łazienkach znajdują się podajniki na piankę do rąk oraz na szampon i żel do kąpieli,  bezpłatne WiFi, wentylatory i grzejniki /opcjonalnie/, klimatyzacja w przestrzeni wspólnej.

Do dyspozycji Gości  w pełni wyposażone kuchnie, 2 pokoje z własnym aneksem kuchennym, dostępne żelazko i deska do prasowania, suszarka do włosów. Parking na zamykanym terenie wliczony w opłatę za wynajem pokoju, na zewnątrz stoliki do wypoczynku. Zabronione palenie tytoniu wewnątrz budynku. Obiekt nie posiada placu zabaw dla dzieci.

Oferta dla osób prywatnych, jak również dla firm, przy dłuższym pobycie – ceny do negocjacji.

Nasz budynek znajduje się pobliżu kompleksu rekreacyjnego LISINIEC-BAŁTYK-ADRIATYK (w skład kompleksu wchodzą kąpieliska z piaszczystą plażą, miejsca do zabawy dla dzieci, wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, skatepark, miejsca do wędkowania, korty tenisowe, boisko do siatkówki, restauracja).

Pokoje: 1, 2, 3, 4 osobowe /możliwe dostawki/

Udogodnienia ogólnodostępne:
Deska do prasowania / żelazko / suszarka do włosów / klimatyzacja

Parking na zamykanej posesji /w cenie/

WiFi /bezpłatne/

Akceptacja zwierząt /po uzgodnieniu/

Obiekt nie posiada placu zabaw dla dzieci !

Doba hotelowa – od 14.oo w dniu przybycia – do 10.oo w dniu wyjazdu

Pokoje dla niepalących !

Wszelkie sprawy załatwia właścicielka. Obiekt nie prowadzi biura Recepcji.

Jeśli szukasz wygodnej kwatery w Częstochowie w przystępnej cenie – zapraszamy do rezerwacji.

REZERWACJE  TYLKO  TELEFONICZNIE

OBOWIĄZUJĄ   CENY   SEZONOWE

regulamin Pod Klasztorem

Poprzez portal meteor-turystyka możecie Państwo zapoznać się z opiniami, jakie wystawili nam nasi Goście. Poniżej przedstawiamy jeden z wielu dostępnych tam komentarzy:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i szczerze polecamy skorzystanie z noclegu. Na podkreślenie zasługuje schludność, ład. Serdeczne pozdrowienia dla miłych Gospodarzy.”

Agnieszka Basia Krzysiek Zuzka i Adrian

W tym roku byłam pierwszy raz w Pokojach Gościnnych Pod Klasztorem i szczerze polecam. Jeśli się uda na pewno będę co roku korzystała z noclegu. Pokoje ładne, czyste, dostępna kuchnia z wyposażeniem, parking, blisko na Jasną Górę, ogólnie ceny adekwatne do jakości.